737175177


kontakt@chaustowicz.pl

Trener personalny
18 sierpnia 2020

Jak wygląda trening personalny?

Branża fitness rozwija się w szybkim tempie. Dzięki temu coraz więcej uczęszcza na siłownię. Duża część klientów siłowni nie wie, jak wykonywać ćwiczenia albo nie jest pewna, czy ich technika ćwiczeń jest prawidłowa. Z pomocą przychodzą treningi personalne, na których trener czuwa nad właściwym przebiegiem treningu.

Trening personalny jak sama nazwa wskazuje, jest dostosowany tylko do Ciebie, bierze się w nim pod uwagę Twój stan zdrowia, możliwości oraz chociażby wady postawy. Treningi personalne to jedna z najbardziej indywidualizowana forma zajęć. Trener personalny w tym momencie skupia się tylko na Tobie, aby pomóc Ci osiągnąć swój cel.

Trener personalny Toruń

Przede wszystkim podczas treningu personalnego trener personalny pokazuje prawidłową technikę ćwiczeń oraz koryguje ją podczas wykonywania ćwiczenia przez swojego podopiecznego. Po za tym w czasie treningu kontroluje się stan zdrowia oraz ewentualne pojawienie się dolegliwości bólowych. 

Trening personalny dotyczy także rozciągania, które dobiera się do obecnych dysfunkcji, dolegliwości bólowych oraz wad postawy.

Potrzebujesz trenera personalnego w Toruniu? Sprawdź ofertę tutaj

737175177

kontakt@chaustowicz.pl